BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Rajoni

Ndodh edhe kjo me certifikatën e vaksinimit/ Vjen perla nga Greqia, e pazakontë çfarë bëjnë 25 të ftuarit brenda në dasmë

Ndodh edhe kjo me certifikatën e vaksinimit/ Vjen perla nga Greqia, e

Njëzet e pesë persona thuhet se kanë shkuar në një dasmë në Kretë me të njëjtën certifikatë vaksinimi. Kjo ngjarje e pazakontë është shënuar në Greqi.

Festa u zhvillua një ditë më parë në një fshat të Messara dhe u zbulua se të paktën 25 nga mysafirët që ishin ambiente e mbyllua në dasmë, hynë duke përdorur vetëm një certifikatë vaksinimi.

Fillimisht në dasmë hyri një burrë që e kishe ligjërisht certifikatën e vaksinimit ndërsa më pas u kujdes që kjo certifikatë të kalonte edhe tek miqtë e tij. Kështu 25 prej tyre hynë brenda “ilegalisht”.

Sigurisht, personat për ruajtjen tek dera kanë një përgjegjësi pasi nuk e kanë vërejtur se gjatë “skanimit” të dokumentit, i njëjti emër shfaqet gjithmonë.

Nuk dihet nëse rasti në fjalë ka arritur deri në polici.