BREAKING NEWS

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”, Suedia e Finlanda përgatiten për konflikt me Rusinë

Gati të plasë  “Lufta e Tretë Botërore”,
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u largua deri sa numëroi të gjithë votat”/ Ina Zhupa mes dhimbjes ndan lajmin e trishtë: Një nga djemtë më të mirë! Po na plas zemra

Humbje e madhe! “I pari në fushatën elektorale, i fundit u
x
BREAKING NEWS

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të njohur të PD-së, rrëqeth me mesazhin politikani dhe jep lajmin tronditës: Më fal Armando…

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu
x
BREAKING NEWS

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është 22-vjeçari që vdiq mbrëmjen e sotme në Sarandë

Tragjike/ Moti i keq i merr jetën të riut, ky është
x
BREAKING NEWS

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë, ndërron jetë në spital 22-vjeçari

Emri/ Stuhia rrëzoi tendën e kalçetos në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në Sarandë shiu bën namin, ja mbathin pushuesit

Tirana po ‘digjet’ nga temperaturat e larta, ndërsa në
x
BREAKING NEWS

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i përkiste trupi i dekompozuar në Malin e Gramozit (Emri)

U vra me plumb në kokë/ Zbardhen detaje të reja, ja kujt i
x
BREAKING NEWS

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me Ramën në Sofje, Shqipëria ka probleme me...

Kryeministri holandez habit me deklaratën: Gati u kapëm fizikisht me
x

Rajoni

Ndodh edhe kjo! Shkuan për trajtime estetike, dy të moshuarat rrezikojnë seriozisht jetën dhe në fund paguajnë “qimet e kokës”. Prokuroria nis menjëherë hetimet

Ndodh edhe kjo! Shkuan për trajtime estetike, dy të moshuarat

Mediat fqinje shkruajnë se dy të moshuara greke, 74 dhe 78 vjeç, kanë rrezikuar seriozisht jetën pas një trajtimi kozmetik që kanë bërë në Selanik. Zonjat pas trajtimit estetik që u është bërë, kanë marrë lëndime serioze në trup.

Gratë kanë rënë pre edhe e mashtrimit, duke paguar më shumë para sesa në të vërtetë kushtonte trajtimi, plot 87.820 euro.

Ndërkohë Prokuroria dhe strukturat për Krimet Financiare kanë nisur hetimet ndaj pronarit të kësaj qendre estetike dhe punonjëses që ka trajtuar zonjat dhe u kanë zhvatur paratë.

Më të lexuarat