BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Rajoni

Ndodh TRAGJEDIA në vendin fqinj! Zjarrvënia e qëllimtë në një lokal shkakton 7 të plagosur dhe një në gjendje…

Ndodh TRAGJEDIA në vendin fqinj! Zjarrvënia e qëllimtë

Një zjarrvënie e qëllimtë në një lokal në lagjen Nea Zmrini të Athinës ka alarmuar banorët e zonës, duke shkaktuar 7 të lënduar dhe një person në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sipas forcave zjarrfikëse, disa persona thyen xhamin dhe hodhën sende djegëse në brendësi të një lokali në rrugën Elefterios Venizelos të kësaj lagjeje.

Flakët u përhapën me shpejtësi në pjesën ballore të pallatit dhe u desh ndërhyrja e dhjetëra zjarrfikësve të evakuojnë banorët dhe në vazhdim për fikjen e zjarrit.

Të plagosurit ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën, me përjashtim të njërit prej tyre, i cili ka plagë djegieje të rënda.

Ekipet e zjarrfikësve por edhe të policisë, po hetojnë lidhur me zjarrvënien.

 

Më të lexuarat