BREAKING NEWS

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen ‘diagnozën’ e krizës brenda PD-së dhe bën deklaratën e fortë

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen
x
BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x

Rajoni

Ngjarje e rëndë! Gjendet i vdekur në banesë djali i ish-ministrit

Ngjarje e rëndë! Gjendet i vdekur në banesë djali i

Djali i ish-ministrit të Brendshëm grek, Argyris Dinopolus, është gjetur i vdekur në rrethana ene të paqarta në banesën e tij në Exarchia.

Djali i politikanit, Vassilios-Spyrido u gjet i pajetë mesditën e djeshme në banesë. Sipas informacioneve, familjarët ishin shqetësuar për të pasi prej orësh nuk i përgjigjej telefonatave, ndërsa këtë pasdite, babai i djalit, pra politikani, ka shpërthyer me forcë banesën ku qëndronte i biri dhe e ka gjetur atë pa shenja jete.

Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga rrugë natyrale, pasi nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e 33-vjeçarit.

Vlen të përmendet se i riu vuante nga diabeti dhe pranë trupit i janë gjetur pilulat për trajtimin e sëmundjes, shkruajnë mediat.

Më të lexuarat