BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x

Rajoni

Ngjarje e rëndë/ Gruaja shtatzënë dhunohet në mes të rrugës, humb tragjikisht fëmijën (DETAJE)

Ngjarje e rëndë/ Gruaja shtatzënë dhunohet në mes

Në Kilkis të Greqisë, një grua 30-vjeçare shtatzënë është sulmuar nga një grup të huajsh dhe si pasojë ka humbur fëmijën e saj.

Gruaja ra pre e një grabitjeje të dhunshme dhe humbi foshnjën e saj si pasojë e goditjeve që mori.

Sipas njoftimit të policisë, viktima ka qenë duke ecur me bashkëshortin e saj 35-vjeçar dhe pesë fëmijët e tyre të mitur (3 deri në 13 vjeç), si dhe një tjetër të afërm. Familja e madhe duket se ishte ngarkuar të ndihmonte një bandë trafikantësh prej katër anëtarësh për të lëvizur nëpër kalimet e paligjshme, me qëllim daljen e paligjshme nga Greqia, shkruajnë mediat fqinje.

Siç u bë e ditur, në një moment një prej trafikantëve një 30-vjeçar pakistanez, sulmoi gruan shtatzënë duke e rrahur dhunshëm për t’i marrë 2000 euro që kishte. Një nga fëmijët e saj e kuptoi ngjarjen dhe u përpoq të mbronte nënën e tij, por edhe ai u godit, duke shkaktuar lëndime të lehta. 30-vjeçarja dhe fëmija i saj 6-vjeçar u dërguan në spital, ku mjekët konstatuan se shtatzënia ishte ndërprerë.

Trafikantët u larguan, por pas kërkimeve të policisë, si 30-vjeçari dhe tre bashkëpunëtorët e tij (përkatësisht 20 dhe 21 vjeç, nga Pakistani dhe Siria) u arrestuan mëngjesin e ditës së nesërme.

 

Më të lexuarat