BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Rajoni

Ngjarje e rëndë, prifti digjet i gjallë brenda makinës së tij, mediat hedhin dyshimet e forta: Njëra derë është gjetur e hapur...

Ngjarje e rëndë, prifti digjet i gjallë brenda makinës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku pastori i Kishës, Almir Korinthia është djegur i gjallë brenda makinës me të cilën po udhëtonte, në zonën e Athikias. Sipas asaj që raportojnë mediat vendase bëhet me dije se makina e djegur është gjetur nga kalimtarët e rastit, të cilët më pas kanë lajmëruar menjëherë autoritetet.

Paraprakisht dyshohet se makina ka marrë flakë aksidentalisht, teksa pastori po kthehej nga pagëzimet. Ai ka humbur kontrollin e mjetit dhe ësht përplasur me një pemë. Por i dyshimtë është fakti se njëra derë e makinës është gjetur e hapur dhe pastori s’ka mundur dot të dalë jashtë, çka ngre dyshime se makina mund të jetë djegur nga persona të tjerë.