BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Rajoni

Ngjarje e rëndë/ Rrëzohet në aeroportin e Shkupit helikopteri i Ministrisë së Brendshme

Ngjarje e rëndë/ Rrëzohet në aeroportin e Shkupit

Një helikopter i së Ministrisë së Punëve të Brendshme maqedonase është rrëzuar në aeroportin e Shkupit, raportojnë mediat lokale.

Sipas ALSAT, një person është lënduar nga ngjarja: “Sot rreth orës 11:30 minuta është denoncuar se në platformën e vjetër në Stacionit policor në ‘Aeroportin ndërkombëtarë-Shkup’, pasi është furnizuar helikopteri i MPB-së, M 17 nga shkaqe të panjohura deri tani gjatë ngritjes është rrëzuar. Në helikopter kanë qenë 5 persona. Sipas informatave të para, një person është lënduar”.

Më të lexuarat