BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Rajoni

Ngjarje horror/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në një valixhe, brenda saj edhe një palë të brendshme (FOTO)

Ngjarje horror/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në një

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Greqine, ku një kufomë është gjetur e dekompozuar brenda një valixheje.

Besohet se kufoma i përket një gruaje pasi brenda në valixhe janë gjetur edhe një palë të brendshme për gra.

Valixhja është gjetur brenda në një puset nga një gjahtar në zonën e Vilia.

Sipas autoriteteve, autori ose autorët e hodhën valixhen në një pus, në autostradën e vjetër për në Tebë, në lartësinë e Kazas, në një pikë që ishte veçanërisht e vështirë për tu gjetur.

Kujtojmë kohë më parë një ngjarje e ngjashme u zbulua në Itali, ku trupat e një çifti shqiptar u gjetën të copëtuar brenda 4 valixheve

Ngjarje horror/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në një

Ngjarje horror/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në një

Ngjarje horror/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në një

Ngjarje horror/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në një

Ngjarje horror/ Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në një