BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Rajoni

Ngjarje horror në Janinë/ Nipi mbante të vdekur tezen prej 3 muajsh në bagazhin e makinës së tij për t’i marrë pensionin, ja si e kamuflonte erën e keqe

Ngjarje horror në Janinë/ Nipi mbante të vdekur tezen prej 3

Një ngjarje horror ka ndodhur në Greqi, ku një 55-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për vrasje me paramentim të tezes së tij.

55-vjeçari ishte nën vëzhgim pas denoncimit që bënë fqinjët për zhdukjen e tezes së tij, vetëm 69 vjeçe, e cila u gjet e vdekur në bagazhin e në makine në shtëpinë e saj.

Sipas policisë, gruaja kishte vdekur dhe i arrestuari e mbante të fshehur për t’i marrë pensionin, ndërsa në bagazh bashkë me të kishte vendosur dhe një trung liri, me qëllim të pakësonte erën e keqe.

Ekspertiza mjeko-ligjore tregoi se vdekja e gruas ka ndodhur 2-3 muaj më parë, ndërsa për shkak të dekompozimit të trupit nuk mund të konfirmohet shkaku i vdekjes, ndaj dhe dyshohet se ajo mund të jetë vrarë nga nipi i saj.