BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Rajoni

Ngjarje tronditëse/ Ekzekutohet me 6 plumba gazetari i njohur, sapo doli nga emisioni televiziv (DETAJE)

Ngjarje tronditëse/ Ekzekutohet me 6 plumba gazetari i njohur, sapo doli

Greqia është tronditur nga një ngjarje e rëndë mesditën e sotme,. Një gazetar i kronikës së zezë, Jorgo Karaivaz, është ekzekutuar me 6 plumba.

Mediat greke raportojnë se ngjarja e rëndë ndodhi menjëherë pasi gazetari doli nga emisioni dhe ishte pranë shtëpisë së tij.

2 persona dyshohet se janë autorët e ngjarjes të cilët i kanë zënë pritë dhe e kanë qëlluar me 6 plumba duke i marrë jetën.

Gazetari Karaivaz është një nga emrat më të njohur në Greqi në hulumtimin e kronikës së zezë. Prej vitesh ai punonte pranë “Star Channel”.