BREAKING NEWS

Edi Rama tregon vendimin e fundit të Qeverisë dhe publikon LIVE kontratën: Ja çfarë do të ndodhin me 4646 metra katrorë pa leje në mes të Tiranës

Edi Rama tregon vendimin e fundit të Qeverisë dhe publikon LIVE
x
BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x

Rajoni

Ngjarje tronditëse, makina përplas dhe tërheq zvarrë fëmijën 2-vjeçar

Ngjarje tronditëse, makina përplas dhe tërheq zvarrë

Një fëmijë 2-vjeçar ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike, kur një makinë e përplasi dhe e tërhoqi zvarrë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në verilindje të Greqisë, në qytetin e Ksanthit.

Mediat greke bëjnë me dije se fëmija dha frymën e fundit në spital.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se fëmija I ka dalë para makinës në një kryqëzim, e për pasojë është tërhequr zvarrë nga vetura.

Mësohet se drejtuesi i mjetit, i tronditur nga aksidenti ka ndaluar dhe e ka dërguar fëmijën fatkeq në Spitalin e Përgjithshëm të Ksanthit.

Më të lexuarat