BREAKING NEWS

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon me revolta nëse humbet zgjedhjet, Meta sfidon SHBA dhe paralajmëron rrëzimin e reformës në drejtësi

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon
x

Rajoni

Një tjetër skandal seksual/ Arrestohet regjisori i njohur, aktorja: Më ka përdhunuar kur isha 17-vjeçare, na kërkonte të shkonim në mësim me fustane të shkurtra

Një tjetër skandal seksual/ Arrestohet regjisori i njohur, aktorja:

Regjisori dhe mësuesi i njohur i aktrimit serb Mika Aleksi? ka përfundur në burg për shkak të akuzave për përdhunim të ngritura nga aktorja Milena Raduloviç. Sipas medive serbe, në një rrëfim për mediat, Ruduloviç e ka akuzuar regjisorin se e ka përdhunuar kur ka qenë 17 vjeç dhe ai 61 vjeç dhe kjo ka ndodhur më shumë se një herë.

“Më ka dhunuar kur isha 17-vjeçare,”-ka thënë Radullovic, e cila ka luajtur edhe në serinë Besa(ku luajnë edhe disa aktorë shqiptarë).

Rrëfimi i plotë:

Po ashtu, bëhet e ditur se vajzat e moshës 13-14 vjeç ai i pyeste nëse kanë bërë seks dhe nëse u ka pëlqyer, gjithashtu iu bënte të qartë se në mësimin duhet ta ndiqnin vetëm të veshura me fustane të shkurtër dhe se duhet të kujdeseshin për pamjen e flokëve dhe thonjtë e tyre.

Pas raportimeve nga aktorja dhe vajza të tjera kanë rrëfyer se ai ka abuzuar me to. Sipas mediave, thuhet se ai ka kryer veprime të paligjshme seksuale ndaj të miturve gjatë orëve të mësimit në një dhomë pranë asaj ku ishin studentët e tjerë.

Por, Miroslav zgjidhte vajza të caktuara që tërhiqeshin nga ai dhe ato, ishin pjesë e “grupit”.

Këto vajza dyshohet se ishin të gjitha në të njëjtin grup. Vajzat nuk i treguan njëra-tjetrës se çfarë po ndodhte sepse kishin frikë, por ata e dinin se vetëm emri “grup” në të cilin ishin të gjitha kishte për qëllim diçka më shumë.