BREAKING NEWS

Mund të ishte edhe më tronditëse/ Zbulohet motivi i krimit makabër në Pogradec, 44 vjeçari donte të vriste vajzën e tij 15 vjeçare (Zbardhet arsyeja)

Mund të ishte edhe më tronditëse/ Zbulohet motivi i krimit
x

Rajoni

“Njeri i tmerrshëm”/ Manipuluesit ukrainas publikojnë ‘përgjimin’ mes Zaevit dhe Greta Thunberg, nuk do ta besoni çfarë thonë për Presidentin Macron (VIDEO)

“Njeri i tmerrshëm”/ Manipuluesit ukrainas publikojnë

“Wuvan dhe Lexus” sot ka publikuar një bisedë midis ish-kryeministrit Zoran Zaev dhe “aktivistes për ndryshimin e klimës Greta Tunberg dhe babait të saj”.

Zaev gjatë bisedës sulmon presidentin francez, Emmanuel Macron, të cilin ai pajtohet me mendimin e “Greta së rrejshme” se ai është një njeri i tmerrshëm.

Ish-kryeministri i premtoi gjithashtu “Gretas së rrejshme” se ai do të mbyllte aeroportet për shkak të mendimit të saj se kjo do të ndalonte ndotjen e ajrit, ndërsa në bisedë përfshihet edhe “babai” i Gretës me të cilin Zaev flet për pirjen e mariuhanës.