BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Rajoni

Nuk ka qetësi në Greqi, shënohet një tjetër lëkundje e fortë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi në Greqi, shënohet një tjetër

Greqia, nuk po gjen qetësi nga tërmetet gjatë dy javëve të fundit. Një tërmet me magnitudë 4.3 ballë të shkallës rihter është regjistruar mbrëmjen e djeshme.

Epiqendra ka qenë rreth 17 km nga Tyrnavos dhe 31 km nga Larisa, zonë e cila u godit nga tërmeti i fuqishëm 6.3 ballë dy javë më parë, duke shkaktuar dëme të shumta materiale.

Më të lexuarat