BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Rajoni

Nuk ka qetësi në Greqi! Vijojnë lëkundjet e forta të tokës (Foto)

Nuk ka qetësi në Greqi! Vijojnë lëkundjet e forta të

Një tërmet i fortë ka goditur Greqinë. Mësohet se magnituda ka qenë 6 dhe epiqendra në Larisa. Mirëpo lëkundjet e forta kanë vijuar edhe më pas. Janë shënuar disa paslëkundje të forta.

Nga tërmeti i sotëm u raportuan dëme të shumta materiale, por fatmirësisht jo në njerëz.

Nuk ka qetësi në Greqi! Vijojnë lëkundjet e forta të

Më të lexuarat