BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Rajoni

Nuk ndalen lëkundjet në Greqi, një tjetër tërmet 'shkund' vendin

Nuk ndalen lëkundjet në Greqi, një tjetër tërmet

Sërish tërmet në Greqi. Pas tërmeteve që tronditën Elasonan e Greqisë, raportohet për të tjera lëkundje sizmike.

Pasditen e sotme zonën e goditi një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës rihter, sipas Institutit Gjeodinamik të Athinës.

Dridhja kishte, sipas Institutit, një thellësi prej 5.2 km dhe epiqendra ishte 18 km jug-perëndim të Elasonës.

Më të lexuarat