BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Rajoni

“Orët kritike të jetës”, çfarë po ndodh me të riun grek që mbijetoi i pari tragjedisë nga përplasja e trenave? Solidarizohen qyetarët, me lutje dhe mesazhe për shpëtimin e …

“Orët kritike të jetës”, çfarë po ndodh

20-vjeçari Gerasimos-Iason Georgiadis, ishte i pari qyutetar i cili arriti t’i mbijetojë tragjedisë famëkeqe nga përplasja fatale e dy trenave në Larisa të Greqisë.

I riu, gjeti si shpëtim hedhjen nga dritarja e vagonit pasa se treni të shkrumbohej nga flakët.

Mirëpo, përplasja në tokë, i ka dhënë goditje fatale e lëndimë të shumta në kokë.

Georgiadis, i është dy herë operacioneve në kokë, por pa rezultat pasi gjendja shëndetësorë e tij është përkeqësuar.

Pranë tyre është edhe i gjithë komuniteti i Volos duke u lutur për të.

Tregues i valës së dashurisë dhe mbështetjes për studentin e ri që po lufton për jetën janë dhjetëra mesazhet që ai merr në llogarinë e tij në Facebook me urimet që të arrijë të dalë i shëndetshëm nga kjo betejë e vështirë.

 

Më të lexuarat