BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Rajoni

Pamje të rënda/ I sëmuri me koronavirus lihet në një dhomë me dy viktima, vdes të nesërmen, vajza zbardh detaje tronditëse, Inspektorati Shtetëror Shëndetësor merr vendimin urgjent

Pamje të rënda/ I sëmuri me koronavirus lihet në një

Një video tronditëse është publikuar në spitalin e Manastirit në Maqedoninë e Veriut. Në video e publikuar në media, shfaqet një pacientë i infektuar me Covid-19 brenda në spital teksa është i shtirë në një shtrat pranë dy shtretërve të tjerë që ndodhen dy persona të vdekur.

Sakaq, mediat kanë bërë të ditur se personeli spitalor nuk ka informuar familjen se si është pacienti, por më vonë ata kanë marrë vesh se ai ka ndërruar jetë.

“Babai im vdiq të premten. Ne pyetëm se si ishte sepse nuk u përgjigj në telefon. Ai ishte në dhomën e tij gjithë natën me pacientin e vdekur pranë tij dhe të nesërmen edhe ai vd iq. Na thanë se ai kishte vd ekur, kështu që ata e kër cë nuan se do ta pushonin nga puna sepse nuk na informoi”, – shkroi në rrjetet sociale vajza e pacientit që h umbi jetën.

Ndërkohë, Inspektorati Shtetëror Shëndetësor dhe Sanitar kanë deklaruar se janë duke u marrë me hetimin e kësaj ngjarjeje.