BREAKING NEWS

Breshëri të shtënash ndaj efektivëve të FNSH dhe ‘Shqiponjave’, dy të plagosur dërgohen në spital, kush është autori me kallashnikovë që nuk ndalon duke qëlluar!

Breshëri të shtënash ndaj efektivëve të FNSH dhe
x

Rajoni

Pamjet që iu shpëtuan të gjithëve / Kjo video e Aleksandër Vuçiç në Shtëpinë e Bardhë teksa Trump fliste po thyen rrjetin

Pamjet që iu shpëtuan të gjithëve / Kjo video e

Marrëveshja e nënshkruar dje në Shtëpinë e Bardhë, në Uashington, nga Donald Trump, nga presidenti serb Aleksandar Vuçiç dhe kryeministri Avdullah Hoti, tregoi edhe një moment habie për Vuçiç.

Fjalën e rastit e mbajti presidenti amerikan Donald Trump, që ndër të tjera tha se Serbia do ta zhvendosë ambasadën e saj në Jeruzalem, duke shtuar se kjo është pikë e marrëveshjes.

Në këtë moment, siç shihet në pamje, presidenti serb Aleksandar Vuçiç habitet dhe drejtohet nga këshilltarët e tij. Si duket, ai nuk ka pasur dijeni për këtë pikë të marrëveshjes së nënshkruar.

Vuçiç ul kokën dhe kërkon mes rreshtave të marrëveshjes, duke u ndjerë qartazi në siklet.