BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Rajoni

Pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin/ Shqetësohen banorët, një burrë me maskë spërkat dyert dhe largohet me shpejtësi (FOTO)

Pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin/ Shqetësohen

Një burrë është filmuar në Tetovë duke bërë veprime të pazakonta nëpër hyrjen e blloqeve të banimit. Në pamjet e publikuara, shihet një burrë që spërkat hyrjet e banesave me një substancë të panjohur.

Banorët shprehen të shqetësuar ndërsa, sipas përshkrimit të videos, spërkatja nga ndodhur dje në orën 19:30 në një bllok banimi në qendër të Tetovës, ndërsa rasti është paraqitur edhe në polici.

Në atë godinë jetojnë rreth 300 persona ndërsa pas videos është dezinfektuar dera e hyrjes. Sipas tyre, i panjohuri këtë veprim e ka bërë edhe më herët.

Pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin/ Shqetësohen

Pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin/ Shqetësohen

Pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin/ Shqetësohen

Më të lexuarat