BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Rajoni

Panik! Lëshohet alarmi për BOMBË në azilin e të moshuarve ! Telefonata që ngriti në këmbë autoritetet: Do të aktivizohet në orën 11:00

Panik! Lëshohet alarmi për BOMBË në azilin e të

Raportohet se është dhënë alarmi për bombë në Shërbimin e Azilit në Katehaki, në Greqi.

Një burrë i panjohur kontaktoi ” Ef.Syn ” sot në mëngjes, në orën 09.48, duke paralajmëruar se një bombë është vendosur në shërbimin e azilit në Katehaki e cila do të aktivizohet në orën 11.00. Në mesazhin e tij, burri i panjohur tha ndër të tjera:

“Kundër politikave të qeverisë për refugjatët dhe emigrantët. Kufijtë nuk janë të njohur për njerëzit.”

Departamenti i Deponimit të Municioneve Shpërthyese po nxiton për në vendngjarje.