BREAKING NEWS

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan", senatorja amerikane: Shqipëria duhet të vendosë vetë

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan",
x
BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x

Rajoni

Parandaloi përmasat e masakrës që mund të merrnin përmasa të frikshme, kush është fqinji hero që ekzekutoi autorin e vrasjes së 10 personave në Mal të Zi

Parandaloi përmasat e masakrës që mund të merrnin

Personi që shihni në foto është Nenad Neno Kalu?erovi?, qytetari hero në Mal të Zi, i cili ekzekutoi Vuk Boriloviç, autorin e masakrës që vrau 10 persona dhe plagosi 6 prej tyre.

Boriloviç, qëlloi me armë 10 anëtarë të një familje, pas sherrit për qiranë e shtëpisë, ndërsa vijonte aksionin e tij të përgjakshëm u neutralizua dhe u qëllua për vdekje nga fqinji i tij, Kalu?erovi?. Mediat malazeze nuk bëjnë me dije nëse Kaludervoic është ndaluar nga autoritetet për të dhënë dëshminë e tij për ngjarjen. Ndërkohë ai ishte i vetmi që arriti të neutralizonte 34-vjeçarin, i cili pasi vrau një famije të tërë, hapi zjarr dhe ndaj çdo personi që i dilte para.

Mali i Zi ka shpallur 3 ditë zie për masakrën, ndërkohë që mes viktimave ka dhe fëmijë të mitur.

Parandaloi përmasat e masakrës që mund të merrnin