BREAKING NEWS

Maskat grabisin argjendarinë e kunatit të Bashkim Finos, reagon Policia

Maskat grabisin argjendarinë e kunatit të Bashkim Finos, reagon
x

Rajoni

Pas dorëheqjes dhe një dite të vështirë për Haradinajn, ja pranë kujt ka zgjedhur të kalojë pak kohë (Zbardhet fotoja dhe momenti i bukur)

Pas dorëheqjes dhe një dite të vështirë për

Ramush Haradinaj një ditë pas dorëheqjes së tij nga posti i kryeministrit, ka zgjedhur që të kalojë pak kohë me familjarët. Duket se për Haradinajn pas një ditë të vështirë ku me lot në sy njoftoi se është thirrur nga Gjykata Speciale në Hag, e ka patur të nevojshme të jetë pranë familjes.

Ka qenë nipi i tij, Luani i cili mban emrin e vëllait të vrarë të Haradinajt, që ka shpërndarë një foto familjare të ish-kryeministrit të Kosovës. Në këtë foto ishin vëllai i vogël i Haradinajt, Frashëri, dhe nëna e tij Nurija.

Së shpejti Haradinaj pritet që të largohet drejt Hagës për t'u intervistuar në gjykatën Speciale. Ndërsa Kosova pritet që të hyjë në zgjedhje të parakohshme.