BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Rajoni

“Pasi humbëm fëmijën e parë, Caroline u bë më agresive”, detaje tronditëse dalin nga rrëfimi i bashkëshortit vrasës

“Pasi humbëm fëmijën e parë, Caroline u bë

Një ngjarje e rëndë ndodhi pak javë më parë në Glyka Nera, në Greqi, ku si fillim u raportua vdekja e një 20-vjeçare si pasojë e një grabitje të dhunshme.

Mediet greke kanë zbardhur dëshminë e dhënë në polici nga piloti 32-vjeçar, Babis Anagnostopulos, i cili ka pranuar se ka vrarë gruan e tij, 20-vjeçaren Carolinë, mëngjesin e 11 majit.

Teksa ka kërkuar falje për krimin e rëndë, Anagnostopulos ka thënë para grupit hetimor: “Ju nuk mund ta imagjinoni dashurinë time për atë vajzë”.

Ai e përshkruan nënën e fëmijës së tij, viktimën Carolinë, si agresive dhe referuar natës kur ndodhi ngjarja e rëndë ai rrëfeu se 20-vjeçarja i kishte thënë: “pse nuk vdisni ju të dy”.

Babis ka treguar se ishte martuar me Carolinën në 2019 dhe më herët kishin humbur edhe një tjetër fëmijë. Sipas tij që nga ky moment sjellja e Carolinës ndaj tij filloi ë ndryshonte dhe në një pikë kishin rënë dakord për të frekuentuar një psikolog.

“Kur humbëm fëmijën tonë të parë, sjellja e Caroline filloi të ndryshonte. Aty ku gjithçka ishte mirë mes nesh, ajo për ndonjë arsye të rëndësishme ose të parëndësishme filloi të bëhej agresive ndaj meje. Caroline kishte edhe këtë karakteristikë që unë do t’ju tregoj.

Ne mund të kemi qenë mirë gjatë gjithë javës dhe papritur, nga një moment në tjetrin bëhej agresive ndaj meje ose kujtdo që e kishte lënduar atë në atë moment. Pas një ore që do t’i kalonin nervat, ishte në rregull dhe unë po përpiqesha t’i menaxhoja këto veprime të saj. Unë sugjerova të shkonim te një psikolog, ajo pranoi dhe kështu filluam të shkonim për disa seanca,” tha Babis.