BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Rajoni

Përdhunoi 34-vjeçaren shqiptare për 2 ditë me radhë, kush është 47-vjeçari grek me nofkën ‘dragoi i Kavos”

Përdhunoi 34-vjeçaren shqiptare për 2 ditë me radhë,

Policia e Korfuzit është vënë në kërkim të 47 vjeçarit Dimitris Aspiotis, pasi për 2 ditë me radhë ka përdhunuar një 34 vjeçaere shqiptare në një kasolle në ishullin e Korfuzit.
Denoncimi për zhdukjen e shqiptares e bëri burri i saj, i cili i tha policisë se kur u zgjua në mëngjes nuk e gjeti bashkëshorten në shtëpi.

Ai i tha policisë se një natë më parë ishin takuar me 47 vjeçarin, i cili ishte nën masën e dënimit "detyrim paraqitje" dhe "Ndalim dalje nga Korfuzi".

Në vitin 2012 Aspiotis u dënua me 52 vite burg për përdhunimin e 6 vajzave të reja në vitin 2010, ndërsa deklaroi në Gjykatë se asnjë femër nuk e pranonte, ndaj duhet të përdhunonte për të përmbushur nevojat e tij.

Mediat britanike i vunë nofkën "Bisha e Kavos", por Aspiotis shfrytëzoi bnjë ligj të kohës në Greqi dhe në vitin 2019 doli nga burgu.

Më të lexuarat