BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Rajoni

Përfundon pas 3 orësh takimi i shumëpritur mes Turqisë dhe Greqisë, çfarë u diskutua?

Përfundon pas 3 orësh takimi i shumëpritur mes Turqisë dhe

Pak minuta më parë ka përfunduar takimi në Stamboll mes delegacioneve greke dhe turke në lidhje me çështjen e detit.

Sipas mediave greke takimi ka zgjatur më shumë se tre orë. Mësohet se raundi tjetër i bisedimeve pritet të zhvillohet në Greqi. Bisedimet u përqendruan në mundësinë e çeljes së debatit.

Diplomatët grekë do të largohen nga Stambolli në orën 15:00 (me orën greke).