BREAKING NEWS

Breshëri të shtënash ndaj efektivëve të FNSH dhe ‘Shqiponjave’, dy të plagosur dërgohen në spital, kush është autori me kallashnikovë që nuk ndalon duke qëlluar!

Breshëri të shtënash ndaj efektivëve të FNSH dhe
x

Rajoni

Përplasja që nuk u pa në Washington/ Ministrja shtyn me krah koordinatorin për dialogun me Serbinë gjatë konferencës. Momenti i sikletshëm po bën xhiron e rrjetit

Përplasja që nuk u pa në Washington/ Ministrja shtyn me krah

Çfarë s’u pa gjatë konferencës së kryeministrit Avdullah Hoti, i cili foli pasi u arrit marrëveshja Kosovë-Serbi në Shtëpinë e Bardhë në Washington.

Mediat kanë spikatur një moment ‘përplasjeje’, kur ministrja e Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla shtyn  me krah Skender Hysenin, koordinator shtetëror për dialogun e Kosovës me Serbinë gjatë kohës kur Hoti do të merrte fjalën.

Në video, duket momenti kur ministrja e Hysenin duke u pozicionuar kështu si krahu i djathtë i kryeministrit.

Kliko këtu për të parë videon