BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x

Rajoni

Përshkallëzon situata në Maqedoninë e Veriut, protestuesit sulmojnë me shishe dhe fishekzjarrë ministrinë e Jashtme

Përshkallëzon situata në Maqedoninë e Veriut, protestuesit

Kanë vijuar protestat në Maqedoninë e Veriut, ku qytetarët janë ngritur kundër propozimin francez.

Mbrëmjen e sotme ministria e Jashtme e Maqedonisë së Veriut është sulmuar me fishekzjarrë nga ana e protestuesve të cilët kanë kundërshtuar propozimin francez mbi një mundësi sa i takon hapjes së negociatave për Maqedoninë e Veriut.

Demonstruesit që protestuan para Qeverisë janë drejtuar drejt Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Kuvendit të Maqedonisë.

Ata hodhën pishtarë, letra higjienike, shishe, fishekzjarrë në drejtim të Ministrisë.

Përballë MPJ-së ndodhet një kordon policor.

 

Më të lexuarat