BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Rajoni

Plas keq! Opozita pushton parlamentin, ndërhyn urgjent policia (VIDEO)

Plas keq! Opozita pushton parlamentin, ndërhyn urgjent policia (VIDEO)

Një protestë e opozitës në Serbi ka përfunduar me përplasje të dhunshme përpara selisë së parlamentit.

Opozita proteston kundër manipulimit të votave nga qeveria e Vuçiç.

Protestuesit rrethuan godinën e parlamentit dhe tentuan të futen brenda saj.

Policia përdori gazin lotsjellës për t’i shpërndarë.