BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Rajoni

Plas SKANDALI/ Zyrtares së lartë të Ministrisë së Brendshme që u arrestua, i dalin fotot intime që i kishte dërguar një ministri

Plas SKANDALI/ Zyrtares së lartë të Ministrisë së

Ish -sekretarja shtetërore e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Serbisë, Diana Hërkaloviq, është ndaluar të premten (15 tetor), njoftoi Radio Televizioni i Serbisë. Sipas informacioneve jozyrtare banesa e saj është u bastis dhe ajo u mor në pyetje.

Mirëpo një skandal tjetër është zbuluar për të. Diana Hrkaloviç, i kishte dërguar një  ministri, në atë kohë një prej politikanëve më të fuqishëm në Serbi, fotografitë e saj intime, të bëra kryesisht në zyrën ku ajo punonte.

Në fotografinë e publikuar nga portalet serbe, Dijana Hrkaloviç pozon me të brendshme.

Dyshohet se Hrkaloviç dha urdhrin për likuidimin e avokatit Dragoslav Misho Ognjanoviç, sepse ai pa këto fotografi që u bënë në ambientet e ministrisë.

Ajo u arrestua të premten me dyshimin se kishte fshehur vrasjen e Vlastimir Millosheviçit.

Plas SKANDALI/ Zyrtares së lartë të Ministrisë së