Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po kërkohej nga policia, i zhdukuri kthehet papritur në shtëpi

Postuar: 20/09/2018 - 14:51

Javën e kaluar një i ri 24-vjeçar nga fshati Trepçë i Mitrovicës, kishte dalë nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer. Familjarët e kishin raportuar të zhdukur në polici ndërsa më pas i riu kishte vendosur që të kthehet në shtëpi.

Një ditë pasi familja e raportoi të zhdukur, 24-vjeçari i është kthyer familjes. Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express, Avni Zahiti nga policia e Mitrovicës. “Rasti i raportuar personn i zhdukur në Trepçë, para tre ditesh, është kthyer në shtëpi, dhe nuk ka të dyshuar”, tha Zahiti.

Ndërkohë, rastet e personave të zhdukur janë shtuar së fundmi. Policia ka thënë se zakonisht vajzat largohen nga shtëpitë e tyre dhe pas disa orësh ose ditësh vendosin të kthehen në familje.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Mes trazirave në kabinet, Tsipras vlerëson votën për emrin e Maqedonisë

Postuar: 20/10/2018 - 17:11

Kryeministri grek Alexis Tsipras ka mirëpritur sot aprovimin e parlamentit të Maqedonisë të marrëveshjes së emrit me Greqinë, si një hap madhor në shuarjen e mosmarrveshjeve të vjetra mes vendeve.

Postuar: 20/10/2018 - 17:07

 Me falënderime, buzëqeshje dhe me plot emocione u shoqërua sot ceremonia e dorëzimit të Min

BE, NATO nxisin ndryshim të shpejtë të emrit të Maqedonisë pas votës

Postuar: 20/10/2018 - 16:54

Bashkimi Evropian dhe NATO i bënë sot thirrje Maqedonisë të kompletojë me shpejtësi hapat e ndr
Palmer: "Konflikti i ngrirë" Kosovë - Serbi, paraqet rrezik

Postuar: 20/10/2018 - 16:40

Zëvendës ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Matthew Palmer, u bëri thirrje Prishtinës dhe Be
Ministri turk Çavuşoğlu takohet me Haradinajn dhe Veselin

Postuar: 20/10/2018 - 16:38

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ministrin e Punëve të Jashtme të T
Kroatët protestojnë kundër ngritjes së moshës së pensionit

Postuar: 20/10/2018 - 15:41

Disa mijëra njerëz protestuan sot në kryeqytetin kroat Zagreb kundër planeve të qeverisë për ng
Gazetarja shqiptare vë në siklet Vuçiç: Nuk po ju ofendoj se je femër

Postuar: 20/10/2018 - 15:18

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçic është vënë në siklet në Beograd teksa eshte pyetur se çf