BREAKING NEWS

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me Amerikën, ishte aq mendjelehtë. Shpëton vetëm nëse ikën në...

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia bën lëvizjen e menjëhershme

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia
x
BREAKING NEWS

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë ambasadorja Yuri Kim, paralajmëron aksion kundër zyrtarëve të korruptuar: Askush nuk është mbi ligjin!

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë
x
BREAKING NEWS

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillime: Drejtësia e re po vepron! E gjithë armata e punonjësve të drejtësisë ishte e lidhur me...

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën
x
BREAKING NEWS

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon kush e ka radhën pas Sali Berishës dhe paralajmëron ‘TËRMET’ në skenën politike shqiptare: Ky politikan është një model skizofrenik. Rama mund të detyrohet të...

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon vendimet marra

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon
x
BREAKING NEWS

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në drejtësi”, Klodiana Lala zbulon informacione për vendndodhjen e ish-kryeprokurorit: Më kanë ardhur foto! Avokati paraqiti akt ekspertimin, vuan nga një sëmundje e…

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në
x
BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x

Rajoni

“Po na digjet shpirti, por do i shuajmë”/ Ministri turk reagon i shqetësuar: Vihen nën kontroll 66 zjarre, ja sa vatra vijojnë të jenë aktive

“Po na digjet shpirti, por do i shuajmë”/ Ministri turk reagon

Sipas informacionit të Drejtorisë së Përgjithshme të Pyjeve në Turqi nga 79 zjarre, 66 janë vendosur nën kontroll, por 13 zjarre vijojnë të djegin pyjet.

Më konkretisht duke iu referuar edhe tabelës së publikuar në Antalja janë aktivë 4 zjarre, në Mersin janë aktivë 3 zjarre, në Adana dhe Mugla janë aktivë një vatër zjarri.

Në njoftimet e herëpashershme në Tëitter ministri i Bujqësisë dhe Pylltarisë Bekir Pakdemirli njoftoi se në Bodrum zjarri është vënë nën kontroll.

Ai shton se prej tre ditësh 4000 zjarrfikës janë në  ne krye te detyrës ndërsa shkruan se shpirti po ju digjet por ata të gjithë së bashku do i shuajnë zjarret aktivë.

Më të lexuarat