BREAKING NEWS

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit, policia jep detajet

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit,
x
BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x
BREAKING NEWS

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur praninë ushtarake në veri të Kosovës, do veprojmë nëse...

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur
x

Rajoni

"Po përjetoj abuzim"/ Gruaja ‘fundos’ priftin, përfundon në paraburgim pas denoncimit të saj: Dyshoj se...

"Po përjetoj abuzim"/ Gruaja ‘fundos’ priftin,

Ditën e djeshme në Gjykatën e Kundërvajtjes në Volos të Greqisë, para trupës së gjyqtarëve ka dalë një prift nga Pelioni i Jugut, i akuzuar nga gruaja se e kishte rrahur dhe që prej të premtes qëndronte në paraburgim.

Gruaja e tij është ankuar se ai e goditi dhe e shkatërroi shtëpinë edhe pse i ishte vendosur një masë kufizuese për të mos iu afruar shtëpisë në 150 metra distancë.

“Po përjetoj abuzim”, shkruante gruaja e priftit nga Pelioni në një grup interneti në Facebook, ndërsa nga profili i priftit u zbulua se gruaja e tij ishte xheloze për të. Megjithatë, ajo ka shkruar në grupin e internetit se bashkëshorti i saj po abuzon me të për shkak të një lidhjeje jashtëmartesore.

Por, gruaja është tërhequr në gjykatë dhe ka pranuar të ketë ndërmjetësim penal për të zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre familjare dhe në të njëjtën kohë të hiqen ndalesat që i ishin vendosur priftit.

Të shtunën e kaluar, gruaja i kërkoi Gjykatës Autofore Penale prej tre anëtarësh që të mos procedojë penalisht bashkëshortin prift, pavarësisht se episodi i dhunës verbale, tensioneve, ngritjes së zërit dhe prangave kishte ndodhur në të kaluarën.

Më të lexuarat