BREAKING NEWS

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e fortë: Duan të heqin Edi Ramën

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së reagon mbi çështjen "McGonigal": Rama nuk mund të jetë kryeministër i shqiptarëve

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e skandalit “Mcgonigal” dhe hedh dyshime të forta: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar ish-agjentin e FBI-së, nuk jap detaje për çfarë biseduam, por..

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar
x
BREAKING NEWS

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu zbulon politikanin e lartë: Ka marrë një goditje të fortë politike dhe mediatike

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon ashpër: Edi Rama nuk mund të shpëtojë, shkatërroi imazhin e Shqipërisë

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon
x
BREAKING NEWS

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e ndajnë atë nga Berisha

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet ashensori me njerëz brenda në Tiranë

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet
x

Rajoni

Policia e Kosovës ndalon hyrjen e automjeteve me targa KM në Jarinjë

Policia e Kosovës ndalon hyrjen e automjeteve me targa KM në

Policia e Kosovës ka vazhduar të ndalojë hyrjen e automjeteve me targa KM në vendkalimin administrativ Jarinje, raporton gazetari i Tanjug që ndodhet në terren.

Policia e Kosovës sot para mesditës edhe në hyrje të pjesës veriore të Mitrovicës ka mbrojtur hyrjen me vetura me targa KM. Në hyrje të KiM nga drejtimi i Rashkës u krijuan radhë të mëdha, gjë që ndoshta ka kontribuar nga rrëshqitja e dheut në rrugë, kështu që vetëm një korsi është hapur drejt KiM.

Në hyrje të KiM nga drejtimi i Rashkës u krijuan radhë të mëdha, gjë që ndoshta ka kontribuar nga rrëshqitja e dheut në rrugë, kështu që vetëm një korsi është hapur drejt KiM.

Policia e Kosovës para dy ditësh ka filluar të ndalojë hyrjen e veturave KiM me targa KM, nëse regjistrimi i tyre zgjatej pas marrëveshjes së Beogradit dhe Prishtinës për targat e arritur më 23 nëntor në Bruksel.