BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Rajoni

Policia në ankth, zbulohet roli që kishte bashkëpunëtori i pilotit grek në vrasjen e Carolines

Policia në ankth, zbulohet roli që kishte bashkëpunëtori i

Policia greke ende nuk ka mbyllur dosjen e vrasjes së vajzës britanike 20-vjeçare nga bashkëshorti i saj pilot.

Autoritetet do të lëshojë një urdhër-arresti për personin që ndihmoi Babis Anagnostopoulos për vrasjen e bashkëshortes Caroline Crouch. 

Personi, i cili raportohet se ka marrëdhënie të ngushta edhe me familjen e viktimës nuk duket se është përfshirë në vrasjen e saj, por ka ndihmuar në fshehjen e gjurmëve. Por deri më tani nuk dihet asnjë detaj tjetër për të, a është grua apo burrë? 

E vetmja gjë që dihet është se personi kishte telefonuar tre herë psikologen ku shkonte viktima për të mos treguar sesi ajo i kishte marrëdhëniet me të shoqin. Po ashtu i njëjti person i ka sulmuar dhe makinën, por është kapur nga kamerat e sigurisë.