BREAKING NEWS

“Unë kam arritur deri në 39.9 temperaturë, paracetomoli nuk bën efekt”, shqiptari i infektuar në Itali zbulon 'sekretin' për të mposhtur COVID-in, ka dhe një apel për qytetarët  

“Unë kam arritur deri në 39.9 temperaturë, paracetomoli
x

Rajoni

“Policja vrau vetëm vëllanë e madh”, të afërmit bëjnë kthesën e madhe të ngjarjes, zbardhen detaje të reja nga masakra me 5 viktima në familjen shqiptare