BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Rajoni

“Poshtë qeveria”/ Protestuesit thyejnë kordonin e policisë, nisen drejt zyrave të BDI-së

“Poshtë qeveria”/ Protestuesit thyejnë kordonin e

Një protestë po mbahet sot nga familjarët e 14 viktimave të tragjedisë së Tetovës ku një spital covid u shkrumbua nga flakët.

Protestuesit në Tetovë kanë arritur të thyejnë kordonin e policisë që po pengonte ata për zhvendosur protestën për tragjedinë në spitalin modular para zyrave të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Të njëjtin më herët me pankarta në duar u nisën fillimisht drejt Komunës së Tetovës, ku kërkuan dorëheqjen e Qeverisë dhe të kryetares së Komunës së Tetovës.

Ndërkohë mediat në Maqedoninë e Veriut raportojnë se ka pasur edhe arrestimi nga radhët e protestuesve.

Më të lexuarat