BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Rajoni

Postoi këngë në gjuhën serbe, kërcënohet me jetë kosovarja: S’mundem më të duroj presionet

Postoi këngë në gjuhën serbe, kërcënohet me

Një vajzë e re nga Kosova ka marrë komente fyese e kërcënuese për shkak të një videoje të publikuar në rrjetet sociale.

E reja kishte shpërndarë një video me një këngë në gjuhen serbe dhe duket se zanafilla e kërcënimeve nisi këtu.

Përmes një video në rrjetet sociale, vajza e cila jeton në Zvicër ka thënë se nuk mund të durojë më këtë presion dhe kërcënimet që merr në adresë të saj.

“Më erdhën shumë komente, shumë shkrime, shkrime si ku je po vina me të mbyt, kena me të pre, tradhtare e kombit. Kom duru boll ama nëse vinë kësi gjëra nuk mundem më me duru, sidomos shkrimet që më kanë bërë pasi kanë zbuluar adresën ku banoj”, dëgjohet duke thënë vajza në video.

https://video.gjirafa.com/untitled-design-mp4-9?utm_source=gjvideo&utm_medium=HomepageSection&utm_campaign=Trending&utm_term=position_3