Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Prej tre muajsh e zhdukur, 15-vjeçarja shqiptare telefonon nënën pa dijeninë e të dashurit: Aman thuaj babait të...(Ngjarja)

Postuar: 10/09/2019 - 22:05

Yllka Derri, 15-vjeçarja që ka tre muaj që rezulton e zhdukur ka mundur të lidhet me familjen e saj. Adoleshentja ka telefonuar të ëmën dhe i ka treguar se është me të dashurin.

Mediat kosovare shkruajnë se Derri i ka treguar nënës së saj se e ka siguruar në mënyrë të fshehtë telefonin dhe se dëshiron të flasë me të atin.

“Thuj babit le t’më thirr në këtë numër, se e kom marr telefonin tinëz…,”- mësohet të ketë thënë Yllka.

Këtë mesazh familja e adoleshentes nga Gjakova e kanë dërguar në polici. Aktualisht në procedim penal në lidhje me këtë ngjarje është babai i të dahsurit të të miturës, 17 vjeçarit Besart Radosta, Blerimi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 21:48

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer.
 

Postuar: 16/09/2019 - 21:41

Lider i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor

Postuar: 16/09/2019 - 19:19

Kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për Kryeministre, Vjosa Osmani, ka thënë se dialogu

Postuar: 16/09/2019 - 19:08

Kancelari austriak, Sebastian Kurz ka folur për marrëveshjen e mundshme mes Serbisë dhe Kosovës

Postuar: 16/09/2019 - 18:59

Policia ka arrestuar sot dy ish-ushtarë të ushtrisë serbe të Bosnies, Radovan Paprica dhe Slavk

Postuar: 16/09/2019 - 18:39

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarvoski ka përsëritur sot qëndrimin e tij kundër n

Postuar: 16/09/2019 - 16:43

Kuvendi i Kosovës po shënon Ditën e Demokracisë me moton “Pjesëmarrja”.