BREAKING NEWS

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas deklaratës tronditëse të ish-këshilltarit Bolton dhe zbulon çfarë e pret presidentin

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas
x

Rajoni

Probleme në zemër! Dërgohet me urgjencë në spital presidenti Vuçiç

Probleme në zemër! Dërgohet me urgjencë në spital

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç është shtruar në spital ditën e djeshme, pas shfaqjes së problemeve në zemër. Sipas një zyrtari qeveritar, ai shfaqi probleme në zemër dhe u dërgua në spitalin ushtarak të Beogradit. Vuçiç u bë kryeministër i Serbisë në vitin 2014 dhe u zgjodh president në vitin 2017.