Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Probleme në zemër! Dërgohet me urgjencë në spital presidenti Vuçiç

Postuar: 16/11/2019 - 11:04

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç është shtruar në spital ditën e djeshme, pas shfaqjes së problemeve në zemër. Sipas një zyrtari qeveritar, ai shfaqi probleme në zemër dhe u dërgua në spitalin ushtarak të Beogradit. Vuçiç u bë kryeministër i Serbisë në vitin 2014 dhe u zgjodh president në vitin 2017.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 16:42

Sipas disa mediave të Kosovës në mbledhjen e sotme të Kryesisë, lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti ka propozuar disa emra për president të shtetit.

Postuar: 14/12/2019 - 15:09

Presidenti Hashim Thaçi ka përkujtuar sot komandantin e të UÇK, Mujë Krasniqi, në 17 vjetorin e

Postuar: 14/12/2019 - 09:58

Sindikatat e shëndetësisë dhe të arsimit në Kosovë u hodhën dje në një grevë paralajmëruese, kund

Postuar: 13/12/2019 - 22:30

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është shprehur se e ka çliruar shtetin nga ata që u mun

Postuar: 13/12/2019 - 20:48

Takimi i rradhës mes liderit të Vetëvendosjes dhe atij të LDK-së Isa Mustafa ka përfunduar sërish

Postuar: 13/12/2019 - 17:47

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, njofton se  “duke respektuar kërkesën e shumicës s

Postuar: 13/12/2019 - 15:18

Shtyrja e mundshme e sërishme në pranverë e vendimit për fillim të negociatave për anëtarësim t