BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Rajoni

Publikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grek mbyti gruan 20-vjeçare

Publikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grek

Mediat kanë publikuar detaje të reja në lidhje me ngjarjen që tronditi Greqinë, ku 20-vjeçarja Caroline Crouch u vra nga bashkëshorti i saj, Babis Anagnostopoulos. Protothema ka nxjerrë fotot e dhomave nga shtëpia famëkeqe në Glyka Nera.

Siç duket nga pamjet, pasi ka vrarë gruan, Babis ka kthyer çdo gjë mbrapsht në banesë për të mbështetur idenë e tij se kishin rënë pre e grabitësve. Rafte të hequra nga komodinat, abazhurë në tokë, enë të hedhura e rroba gjithandej. Kjo ishte skena që piloti 32-vjeçar kishte menduar se do ta shpëtonte. Aty dallohet edhe ngjitësja që ai ka përdorur për të lidhur veten. Në fund të dhomës së gjumit ndodhet edhe krevati i vajzës së vogël të çiftit.

Protothema ka publikuar pamjet e shkallëve që të çonin në një dhomë të nëndheshme të cilën autori 32-vjeçar e përdorte për palestër dhe për të luajtur. Ai kishte fshehur aty bizhuteritë e Caroline-s për të përforcuar skenarin e tij të grabitjes.

Caroline Crouch, me origjinë britanike, u vra më 11 Maj në banesën ku ajo jetonte me bashkëshortin e saj, Babis Anagnostopoulos. 32-vjeçari grek, me profesion pilot, deklaroi fillimisht se gruaja e tij ishte vrarë gjatë një grabitje. Më vonë deklaroi se autorë të mundshëm të kësaj ngjarjeje ishin shqiptarë.

Por ky skenar i pilotit grek do të zgjaste vetëm pak kohë pasi autoritetet e kuptuan që ai ishte vrasësi i gruas së tij. Babis ka rrëfyer gjithçka dhe tashmë është dërguar në burgun e sigurisë së lartë në Koridalos. Babis dhe Caroline ishin prindër të një vajze 1 vjeçe. 

Publikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grekPublikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grekPublikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grekPublikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grekPublikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grekPublikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grekPublikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grekPublikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grekPublikohen pamjet rrëqethëse brenda shtëpisë ku piloti grek