BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Rajoni

Rajoni mbërthehet keq nga pandemia, Serbia shënon shifra të larta të të prekurve me koronavirus

Rajoni mbërthehet keq nga pandemia, Serbia shënon shifra të larta

Autoritetet shëndetësore në Serbi njoftuan se në më shumë se 6000 të kryera 94 rezultuan pozitivë.

Deri tani, janë testuar gjithsej 325.613 persona, të cilët plotësuan kriteret për t’u testuar, dhe kanë rezultuan gjithsej 12.616 njerëz pozitivë për koronavirusin.

Ditën e sotme u regjistrua edhe një viktimë, duke e çuar totalin në 258.