BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Rajoni

Rrëqethëse/ “Heshtja e vdekjes së dytë në shtëpinë e pilotit”, mediat greke nxjerrin detajet drithëruese: Gjithçka që mund të dëgjohet janë të qarat e foshnjës dhe...

Rrëqethëse/ “Heshtja e vdekjes së dytë në

Vrasja e 20-vjeçares Caroline nga bashkëshorti i saj i ka tronditur të gjithë. Mirëpo në mes të çiftit, nëna e pajetë, ndërsa babai në burg është edhe vogëlushja e tyre Lidia, vetëm 11-mujashe.

Lidia e vogël është në shtëpinë e nënës së pilotit 32-vjeçar të arrestuar tashmë, në shtëpinë e tij atërore në Agia Paraskevi, ku ka heshtje absolute.

E gjithë Greqia është tronditur duke parë zhvillimet e fundit mbi vrasjen e Caroline nga bashkëshorti i saj, të cilit iu dha një ndjesë për të kërkuar falje deri të martën në mëngjes. Tani, të gjithë sytë janë drejtuar tek foshnja njëvjeçare dhe çfarë do të bëhet me kujdestarinë e saj.

Gojët janë të mbyllura, dyert janë të mbyllura dhe familja është mbyllur në shtëpi që nga e enjtja mbrëma, pasi familja ka përgjegjësi deri tek më e vogla, për fatin e foshnjës.

Sipas dëshmive, gjithçka që dëgjohej prej andej ishte e qara e saj. "Fëmija mund të dëgjohet duke qarë, ashtu si dhe nëna e pilotit 32-vjeçar" transmeton MEGA.