BREAKING NEWS

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason të gjithë me përgjigjen e tij

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason
x

Rajoni

Rritet numri i të infektuarve në Kosovë, bilanci shtohet dhe me 4 raste të reja