BREAKING NEWS

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon studimin: Vdekshmëria e koronavirusit është krahasuar me vdekshmërinë që sjell një aksident automobilistik. Lajmi i mirë është që…

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon
x

Rajoni

Shi e breshër, ‘tërbohet’ moti, shikoni VIDEON

Shi e breshër, ‘tërbohet’ moti, shikoni VIDEON

Shi i rrëmbyeshëm që shkaktoi probleme, kryesisht në lëvizjen e automjeteve.

Një stuhi e fortë goditi zonën e Ano Glyfada në mesditë, si dhe një pjesë të madhe të periferive jugore dhe juglindore të Greqisë.

Deri më tani nuk flitet për persona të lënduar.

Për më tepër shihni videon e publikuar në mediat greke.