BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Rajoni

SHOKUESE! “Babi më përdhunoi në stallë”, zbulohet një tjetër skandal seksual

SHOKUESE! “Babi më përdhunoi në stallë”,

Detajet e rastit të abuzimit seksual të një 12-vjeçareje nga babai i saj në Follorinë trondisin.

Sipas medieve greke i ati 35 vjeç , që punonte çoban përdhunonte të bijën 2 deri në tre herë në javë, me rastin e parë që gjete mundësinë kur ata ishin vetëm të dy, madje edhe në stallë.

Rasti i përdhunimit të së miturës u zbulua nga psikologia e shkollës e cila pas një seance me të kuptoi se diçka nuk po shkonte mirë.


E mitura është në klasë të shtatë.
“Duhet t’i themi bravo këtij fëmije që pati guximin të thoshte atë që tha, rrëfeu dhe”u hap me ne” , theksoi mësuesja e së miturës.

Kujtojmë se babai i të miturës ndodhet nën r në spitalin e Follorinës, pasi sapo është bërë publik rasti, dyshohet se ka tentuar vetëvrasjen . E mituri, i cili po monitorohet nga psikologu i fëmijëve, është larguar nga ambienti familjar dhe ndodhet në një institucion social nga shteti.

Më të lexuarat