Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shqiptarja rreh vjehrrin, habit reagimi i djalit

Postuar: 12/09/2018 - 12:27

Një shqiptare nga Kosova është arrestuar nga policia e Zvicrës pasi ka ushtruar dhunë ndaj vjehrrit të saj 60 vjeçar për arsye banale.

E marrë në pyetje nga policia ajo tregon se vjehrri trokiste gjithmonë në derën e dhomës së saj që të zgjohej nga ora 9 e mëngjesit. Ky ishte shkak që ajo ta bënte më pas për spital 60 vjeçarin.

Ndërkohë burri i kësaj të fundit ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të gruas.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/12/2018 - 09:20

Shefja për Politikë të Jashtme dhe Siguri e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, ditën e sotme parashikohet që të mblidhet një takim joformal me liderët e Ballkanit Perëndimor në Bruksel.
 

Postuar: 18/12/2018 - 19:54

Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj, ka folur për marrëveshjet mes Kosovës dhe Serbisë që mund të

Postuar: 18/12/2018 - 19:49

Kryeministri, Zoran Zaev dhe homologu i tij grek, Aleksis Tsipras u nominuan sot zyrtarisht për

Postuar: 18/12/2018 - 19:45

Kryeministri, Zoran Zaev dhe homologu i tij grek, Aleksis Tsipras u nominuan zyrtarisht për Çmimi

Postuar: 18/12/2018 - 19:40

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka bërë sot thirrje që Kosova dhe Serbia të shfrytëzojnë koh

Postuar: 18/12/2018 - 19:37

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka treguar arsyet që çuan në përplasje të forta mes tij

Postuar: 18/12/2018 - 19:12

Një nga të dëmtuarit më rëndë nga dhuna e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, kreu i ASH, Ziad