BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Rajoni

“Është njeri pa ndjenja, nuk i intereson as e bija”/ Vrau bashkëshorten 20-vjeçare, vjen dëshmia tronditëse e psikologes për pilotin grek: Ai kërkon...

“Është njeri pa ndjenja, nuk i intereson as e bija”/ Vrau

Sipas psikologes-psikiatre e cila dëshmoi sot para Gjykatës për rastin e krimit në Glyka Nera, profili mendor i Babis është shumë i rëndë.

“Babis Anagnostopoulos është një person egocentrik, narcisit , posesiv, arrogant, posesiv dhe me mungesë të theksuar ndjeshmërie. Nuk i interesonte as fëmija i tij.”, u shpreh ajo.

Babis vrau bashkëshorten e tij 20-vjeçare, në sy të fëmijës së tyre 11-muajshe rreth një vit më parë në Glyka Nera, Greqi.

Për të mos mjaftuar kjo, Babis vari qenin e familjes te shkallë, për të mbuluar gjurmët e krimit tragjik, e për tu dukur sikur në shtëpi kishin hyrë hajdutë.

Mjekja e ka folur për personalitetin e Babis dhe ka argumentuar se i pandehuri ka çrregullime të shëndetit mendor.

Sipas analizës së saj, Babis është një person që kërkon shumë vëmendje, ndërsa nuk ka pikën e ndjeshmërisë dhe emocioneve.

Konkretisht, psikiatria tha se Babis ka karakteristika të çrregullimeve psikopatike apo antisociale që mund të çojë në shpërthime nervore.

Më të lexuarat