BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Rajoni

Si kur të mos mjaftonte koronavirusi, dy tërmete radhazi godasin shtetin fqinj me Shqipërinë

Si kur të mos mjaftonte koronavirusi, dy tërmete radhazi godasin

Pasditen e sotme një tërmet me magnitudë 3.7 ballë tronditi Kretën sipas njoftimit të Institutit Gjeodinamik i Observatorit Kombëtar të Athinës.

Tërmeti kishte një thellësi prej 10 km dhe epiqendra e tij raportohet 113 km në jug të Arvi.

Më pas rreth gjysmë ore më vonë, ra një tërmet tjetër me madhësi 3.2 dhe me një thellësi prej 10 km gjithashtu dhe epiqendër 62 km në jug të Arvi.

Si kur të mos mjaftonte koronavirusi, dy tërmete radhazi godasin

Më të lexuarat