BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Rajoni

Situata e COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, vetëm 5 të infektuar në 24 orët e fundit, shënohen 2 viktima

Situata e COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, vetëm 5 të

Maqedonia e Veriut ka shënuar ulje të ndjeshme të rasteve të reja me COVID-19 teksa vetëm 5 janë regjistruar në 24 orët e fundit nga 249 teste të bëra. Tashmë vendi fqinj ka 1511 raste me koronavirus por duhet theksuar se dhe testimet janë ulur.

Ndërkohë janë konfirmuar 2 viktima të radhës nga COVID-19.

Më të lexuarat